Titles you rated
ExitRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
The KingRated ★ 1.0
The OutlawsRated ★ 4.0