Movies
Ratings
236
Begin AgainRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0