Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0