Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5