Movies
Ratings
244
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0