Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0