Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ghosts of MarsRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
A LoveRated ★ 1.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
The Beast And The BeautyRated ★ 2.5
August RushRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
House of Flying DaggersRated ★ 2.5