Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 1.5
The HostRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0