Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 2.0
Tune in for LoveRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5