Movies
Ratings
1005
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Major LeagueRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Hula GirlsRated ★ 3.0
In the Heat of the NightRated ★ 5.0
American Pie 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
The Gold RushRated ★ 3.0
The Full MontyRated ★ 3.0
An AffairRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
42Rated ★ 4.0
Run Lola RunRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 3.0