Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5