Movies
Ratings
58
Gone with the WindRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Mutt BoyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 5.0
JFKRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0