Movies
Ratings
905
Fight ClubRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
JuniorRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Leaving Las VegasRated ★ 4.5