Movies
Ratings
546
SpeedRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
HeroRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.0
Con AirRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
An American CrimeRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0