Movies
Ratings
88
OldboyRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0