Movies
Ratings
100
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
PunchRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0