Titles you rated
Little ForestRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5