Movies
Ratings
52
AkiraRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0