Titles you rated
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 2.0
HighlanderRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
InnerspaceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0