Titles you rated
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
YarnRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0