Movies
Ratings
110
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
GeostormRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 0.5
RampageRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
ExtinctionRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0