Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5