Titles you rated
- Hansan ReduxRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
NobodyRated ★ 5.0
The Gray ManRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0