Movies
Ratings
469
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 1.0
ArahanRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 2.0
Lovers' ConcertoRated ★ 1.0
StardustRated ★ 1.0
The CoreRated ★ 2.0
Vantage PointRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Woman in the FifthRated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 1.0
Easy ARated ★ 2.0
Kingdom of HeavenRated ★ 1.0
PocahontasRated ★ 1.0
UnderworldRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 1.0