Movies
Ratings
53
FrozenRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 2.0