Movies
Ratings
33
Secret SunshineRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5