Movies
Ratings
124
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0