Titles you rated
Tears of the SunRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0