Titles you rated
Cold EyesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0