Titles you rated
August RushRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
John WickRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5