Movies
Ratings
26
Jack the Giant SlayerRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0