Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
RampageRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 1.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5