Titles you rated
The Old GuardRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Bombshell: The Hedy Lamarr StoryRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 2.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.5
KlausRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 1.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5