Titles you rated
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 6/45Rated ★ 4.0 6/45Rated ★ 4.0
 Wall to WallRated ★ 2.5 Wall to WallRated ★ 2.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 OldboyRated ★ 5.0 OldboyRated ★ 5.0
 PinocchioRated ★ 3.5 PinocchioRated ★ 3.5
 Treasure PlanetRated ★ 4.0 Treasure PlanetRated ★ 4.0
 I Saw the DevilRated ★ 4.0 I Saw the DevilRated ★ 4.0
 The MatchRated ★ 3.0 The MatchRated ★ 3.0
 The Yellow SeaRated ★ 4.0 The Yellow SeaRated ★ 4.0
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0 Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
 FantasiaRated ★ 4.5 FantasiaRated ★ 4.5
 Hot BloodedRated ★ 4.0 Hot BloodedRated ★ 4.0
 Officer Black BeltRated ★ 2.5 Officer Black BeltRated ★ 2.5
 Infernal Affairs IIRated ★ 4.0 Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
 Infernal AffairsRated ★ 4.0 Infernal AffairsRated ★ 4.0
 UnlockedRated ★ 3.0 UnlockedRated ★ 3.0
 Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5 Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5