Movies
Ratings
148
The Last StandRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
10,000 BCRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 2.5
JobsRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
HannaRated ★ 1.5
HeroRated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 2.0