Movies
Ratings
47
SecretRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5