Titles you rated
Exodus: Gods and KingsRated ★ 1.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.0