Titles you rated
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 3.5
New Police StoryRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5