Movies
Ratings
69
Little WomenRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
FlubberRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5