Titles you rated
RoomRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0