Movies
Ratings
101
Ode to My FatherRated ★ 1.0
MoneyballRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
ArahanRated ★ 1.5
Yes ManRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0