Movies
Ratings
57
EnemyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5