Movies
Ratings
28
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5