Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5- 이중섭의 아내Rated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
RampageRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Oppressed MajorityRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 4.0