Titles you rated
Sister ActRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 0.5
SwiriRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5