Titles you rated
Furious 7Rated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0