Titles you rated
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.5
Conan the BarbarianRated ★ 4.5
Double ImpactRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Big BossRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
Wheels on MealsRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Last StandRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.5
Police StoryRated ★ 4.0