Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0