Movies
Ratings
57
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0