Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.5
Unmade BedsRated ★ 5.0